NeEeJDRAšŠšÍÍÍ HoOoTeEeL na svĚěĚtě

8. března 2009 v 22:33 | MaruŠšŠka |  zajííímavOoOsti

Elite Traveler: Nejdražší hotelové apartmá na světě? Skoro milion za noc

FOTOGALERIE Nejvíc stojí apartmá v Ženevě. V Česku je nejdražší v Praze v hotelu Four Seasons.
Chcete přespat ve stejném apartmá jako světové celebrity nebo vidět na vlastní oči nejdražší hotel na světě? Luxusní lifestylový magazín "Elite Traveler" přinesl aktuální přehled 101 nejlepších hotelových apartmánů na světě. Žebříček sestavila redakce spolu s panelem celebrit. Ve třetině vybraných hotelových pokojů ale zaplatíte za noc více než 10 000 USD.
Nejdražší v ČR je pražský Four Seasons
Nejdražším hotelovým pokojem v seznamu magazínu je apartmá ve švýcarské Ženevě v Hotelu President Wilson - stojí 52 000 USD za noc (cca 900 tisíc korun). Na druhém místě na světě (i v Evropě) je apartmá v řeckém hotelu Grand Resort Lagonissi, který stojí 50 000 USD za noc, což je 875 tisíc Kč.
V České republice je nejdražší, podle údajů Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, prezidentské apartmá v pražském hotelu Four Seasons s nádherným panoramatickým výhledem na Karlův most a Pražský Hrad. Jedna noc zde vyjde na 115 tisíc korun. V tomto pokoji už přespalo mnoho světových celebrit, mezi nimiž nechyběla i zpěvačka Madonna.
Nejdražším na americkém kontinentu je mezi TOP 101 hotelovými pokoji apartmá s názvem TY Warner Penthouse v hotelu Four Season v New Yorku v USA, kde jedna noc stojí 30 000 USD. Nejdražším pokojem v Africe je zámecké apartmá v hotelu Pezula v Jihoafrické republice, tady zaplatíte za noc 7 550 USD. Nejdražším pokojem v Asii je apartmá v hotelu Sharq Village & Spa ve městě Doha v Kataru - jedna noc přijde na 26 000 USD. Nejdražším pokojem v Austrálii a Oceánii je apartmá v hotelu Rotorua na Novém Zélandu, kde stojí jedna noc 4 500 USD.
Grand Resort Lagonissi, Attica, Řecko

Grand Resort Lagonissi, Attica, ŘeckoFour-Seasons-Hotel-Praha.jpgFour-Seasons-Hotel-Praha-2.jpgMandarin Oriental Riviera Maya, MexikoThe St, Regis Singapore, SingapurChongwe River Camp, ZambieThe Stafford, Londýn, AnglieMandarin Oriental San Francisco, KalifornieThe Fullerton Singapore, prezidentské apartmá, SingapurFregate Island Private, stylová vila, Seychely
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama